Kontaktujte nás: +421 951 634 050

Doprava zdarma pri objednávke nad 60€ 🚚

Pomoc

Kontakty

Tel.č: +421 951 634 050

info@royalchaga.sk

Sledujte nás

Blog

Melanín

Melanín

Melanín je prirodzený kožný pigment, ktorý vzniká počas metabolizácie aminokyseliny zvanej tyrozín a vytvárajú ho špeciálne kožné bunky nazývané melanocyty. Farba našich vlasov, kože a očí väčšinou závisí od typu a množstva melanínu, ktorý máme.

ako na detox

Ako na “DETOX”

Toľko z nás každý deň tvrdo pracujeme a máme pocit, že to sotva zvládneme bez toho, aby sme potrebovali nejaký druh energie. Máme tendenciu obrátiť sa na cukor, aby sme sa rýchlo pozbierali, ale to naozaj narobí viac škody ako úžitku. 

Vitamín D

Slnečný vitamín alebo len VITAMÍN D

Stále viac výskumov ukazuje, aké dôležité je pre celkové zdravie dostatok slnečného žiarenia – jedným z dôvodov je to, že slnko nám poskytuje vitamín D. Práve tento vitamín prospieva telu mnohými spôsobmi.

Ivan čaj

IVAN ČAJ – Zabudnutý nápoj našich predkov

Fermentovaná Vrbovka úzkolistá alebo IVAN ČAJ.  Zabudnutý nápoj našich múdrych predkov, ktorý sa vyznačuje výnimočnými vlastnosťami a účinkami na ľudský organizmus.

Čaga pre dlhovekosť

Čaga sibírska pre dlhovekosť

V roku 1969 objavil prof. I. Freedvich a JM McCord enzým superoxiddismutáza (SOD). Je to dôležitý enzým skúmaný v súvislosti s liečbou rakoviny. Ľudské telo počas metabolizmu vylučujeme nebezpečné aktívnej formy kyslíka. Enzým SOD kyslíkové radikály ničí.

Čaga čierne zlato

Čaga čierne zlato

Čaga, je známa ako „čierne zlato“, vďaka svojmu korkovitému oranžovému tkanivu, ale aj vďaka svojmu antioxidačnému obsahu. V skutočnosti, má jeden z najvyšších, ak nie najvyšší antioxidačný obsah ako akékoľvek iné potraviny.

Čo treba vedieť o čage

Čo treba vedieť o čage

Čo treba vedieť o čage, pýtate sa. Zaujíma vás, ako huba CHAGA alebo ČAGA (Inonotus obliquus) môže prospieť vášmu zdraviu? Aké sú jej výhody? Čo naj dôležitejšie musíte vedieť? A je bezpečná? Tak poďme na to. Ako prvé potrebujete vedieť, že zo všetkých funkčných húb je ČAGA najsilnejšia.

Brezová čaga

Brezová čaga – zdravie v jednej hube

Brezová čaga sibírska sa objavuje už v dávnych historických prameňoch 16. storočia. Spája sa s Ruskom, presnejšie so Sibírom. Jedným z prvých národov, ktoré obývali tieto regióny a používali brezovú čagu v každodennom živote, boli Chanty a Ainu.

Certifikované produkty

Všetky naše produkty podliehajú prísnym normám

Rýchle doručenie

Objednávky doručujeme do 48 hodín

Profesionálne poradenstvo

Náš tím je pripravení zodpovedať všetky vaše otázky

100% Ochrana údajov

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí