Kontaktujte nás: +421 951 634 050

Doprava zdarma pri objednávke nad 60€ 🚚

Pomoc

Kontakty

Tel.č: +421 951 634 050

info@royalchaga.sk

Sledujte nás

Ivan čaj

IVAN ČAJ – Zabudnutý nápoj našich predkov

Fermentovaná Vrbovka úzkolistá alebo IVAN ČAJ.  Zabudnutý nápoj našich múdrych predkov, ktorý sa vyznačuje výnimočnými vlastnosťami a účinkami na ľudský organizmus.

Fermentácia mu dodáva celé spektrum užitočných vlastností a zároveň vytvára neopakovateľnú medovú arómu a jantárovú farbu čaju. Obsah biologicky aktívnych látok v Ivan čaji sa líši v závislosti na čase zberu, kvality rastlín, miesta rastu a technológie spracovania. Práve Ivan čaj zo severu sa považuje za kvalitnejší, pretože studené leto prispieva k vyššej akumulácii užitočných látok v rastlinách.

  • Ivan čaj

    ,

    12.90 Výber možností

Ivan čaj obsahuje až 70 stopových prvkov

Vrátane významného množstva železa, horčíka, draslíka, sodíka a medi. Obsahuje 18 aminokyselín, ktoré sú ľahko absorbované telom a rýchlo dodajú energiu. Obsahuje veľké množstvo vitamínu C (až 6 krát viac ako citrón). Okrem vitamínu C obsahuje aj vitamíny B, obzvlášť dosť karoténu. V čaji sa nachádzajú aj triesloviny, bioflavonoidy, pektín a chlorofyl.

Flavonoidy majú antioxidačný účinok a eliminujú voľné radikály, čím poskytujú ochrannú bariéru zdravým bunkám pred mutáciami. Chránia tkanivá organizmu pred poškodením spôsobeným nadmerným uvoľnením histamínu (látky, ktorá sa tvorí počas zápalu a alergie), čo poskytuje ďalšie možnosti pre liečenie astmy a alergických reakcií. Okrem antiseptických vlastností má schopnosť čistiť organizmus od toxínov

Pri pití Ivan čaju prebieha čistenie celého organizmu a v priebehu 2 týždňov pri pravidelnom používaní (každý deň 3 až 4 krát denne), človek začne mať pocit, akoby organizmus začal rozkvitať a nastáva upokojenie.

V Ivan čaji nie je kofeín, purínové látky a kyselina šťaveľová, ktoré sú jedným z hlavných vinníkov metabolických porúch. Ľudia, ktorí pravidelne pijú Ivan čaj sa stávajú viac vyrovnanými, pociťujú ľahkosť a pokoj, pritom Ivan čaj závislosť nespôsobuje.

Zaujala nás informácia, že pod vedením Dr. Alexandra Podkozlina, člena New Yorkskej akadémie vied, skupina imunológov vydala správu, ktorá hovorí, že Ivan čaj stimuluje imunitný systém lepšie ako najvzácnejšie a najdrahšie bylinné rastliny.

Chcete sa dozvedieť o Čage viac?

Chcete sa dozvedieť o Čage viac?

Chaga kráľovná zo Sibíri
Získajte E-book zdarma: Chaga, kráľovná zo Sibíri

Všetko, čo potrebujete vedieť o hube Čaga sibírska úžasnom výtvore prírody – nájdete na jednom mieste vo viac ako 25 stranovom E-booku, ktorý je plný informácií a zaujímovastí. Stiahnite si ho úplne zadarmo teraz.

Certifikované produkty

Všetky naše produkty podliehajú prísnym normám

Rýchle doručenie

Objednávky doručujeme do 48 hodín

Profesionálne poradenstvo

Náš tím je pripravení zodpovedať všetky vaše otázky

100% Ochrana údajov

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí